Białe zęby od zaraz

zdrowie

Z pewnością każdy z nas chciałby pochwalić się pięknym, białym uśmiechem. Niestety, płytka zębów często ulega przebarwieniom. Jak więc temu zaradzić? Tutaj z pomocą przychodzi nam specjalna stomatologia estetyczna. Wystarczy skorzystać z jej usług i zabiegów. Do wybielania zębów świetnie nadają się m.in. licówki.

Nakłada się je na płytkę zęba. A licówka to cieniutka płytka, której praktycznie się nie czuje. Jest ona więc bardzo wygodna i komfortowa. Za pomocą takiej licówki można w szybki sposób ukryć przebarwienia zębów. A to na pewno poprawi ich ogólny wygląd oraz prezencję. Jeśli jednak nie chcemy korzystać z takich zabiegów, możemy na początku zakupić specjalne pasty wybielające. Wystarczy, że będziemy z nich regularnie korzystać. Pamiętajmy jednak, że takie pasty dają zwykle niewielkie rezultaty. Efekty mogą minąć już po paru miesiącach.

Dlatego jeśli chcemy raz na zawsze pozbyć się pożółkłych zębów, najlepiej zdecydować się na takie licówki. Zakłada się je w bardzo prosty i szybki sposób, a cały zabieg jest praktycznie bezbolesny, dlatego nie należy się go obawiać (polecam poczytać na impla.com.pl/licowki). Dbajmy więc o kolor swoich zębów i wybielmy go, jeśli nie odpowiada nam barwa naszego uzębienia, a poczujemy się znacznie lepiej.